O nás

Rozšiřujeme svět vašich domovů

už od r. 1992

Proč MO-BY

České výrobky

Jsme českou společností, která již od roku 1992 realizuje Vaše sny inspirované trendy z celého světa.

Výroba na míru

Veškeré výrobky jsme schopni přizpůsobit individuálním požadavkům každého zákazníka.

Certifikace

Vyvinuli jsme vlastní certifikovaný posuvný systém bezrámového zasklení.

Široký sortiment

Díky našemu širokému sortimentu uspokojíme i náročného zákazníka.

Náš příběh

Rok 1992 byl pro nás přelomový. Tohoto roku se totiž začala psát historie naší společnosti. Při jejím zrodu stáli dva Ivanové, p. Ivan Žák a p. Ivan Anderle. Začátky byly spojené s výrobou zastiňovací techniky, a to zejména s hliníkovými žaluziemi a látkovými roletami. Po tomto sortimentu byla v začátcích devadesátých let velká poptávka.

Postupem času jsme rozšířili řadu nabízených produktů o předokenní rolety, markýzy, garážová vrata a posuvné, křídlové a samonosné brány. 

Zájem zákazníků se postupně přesouval v souvislosti se zateplováním budov na zastřešení a zasklení balkónů a lodžií. V roce 2001 jsme na trh uvedli vlastní certifikovaný posuvný bezrámový systém zasklívání lodžií a balkonů s názvem MOBY LINIE.

S uvedením MOBY LINIE na trh se pojí i postupné další rozšiřování sortimentu zaměřené na výrobu a instalaci zimních zahrad, pergol a stříšek, u nichž jejich majitelé požadovali také zasklení a zastřešení.

Disponujeme vlastními prostory se vzorkovou prodejnou a výrobní halou nacházející se v pražské části Uhříněvsi.

Od r. 2018 stojí v našem čele synové jednoho ze zakladatelů společnosti, Jakub a Martin Žákovi. S jejich nástupem do řídících pozic pokračujeme v rozšiřování produktových řad a posilování známosti MO-BY a jejich služeb a produktů zejména v oblasti online propagace.

Už řadu let vyrábíme a instalujeme hliníkové pergoly

Od našeho vzniku uběhlo více než dvacet let. Za tu dobu jsme vyrobili a realizovali stovky pergol a teras, zasklili tisíce lodžií a balkónů a nainstalovali nespočet hliníkových žaluzií, předokenních rolet i sítí proti hmyzu.

Vzhledem k tomu, že všechny výrobky se vyrábějí na míru a zejména u pergol nelze na webových stránkách představit všechny její podoby a tvary, rozhodli jsme se, že vytvoříme online 3D aplikaci, ve které se každý může stát návrhářem vlastní pergoly. Tuto aplikaci jsme představili v r. 2019 a je volně dostupná pro každého návštěvníka našeho webu. 

Neustále přicházíme s novinkami ve stínící technice

Každé období od založení naší společnosti bylo provázeno zvýšeným zájmem o určitý typ výrobků. V devadesátých letech minulého století to byly interiérové žaluzie, následovalo období zasklívání balkónů a lodžií, které se přirozeně překlenulo spolu se stoupající výstavbou rodinných domů do časů pergol. Na Vaše potřeby jsme vždy reagovali a reagujeme nabídkou produktů přinášející inovativní řešení.

Novinkou v našem sortimentu jsou venkovní předokenní hliníkové rolety s větracími lamelami. Tyto rolety se staly takřka bestsellerem. Důvod je prostý. Doposud museli majitelé nemovitostí dělat kompromis mezi zastíněním a větráním. Od letošního roku už žádné kompromisy dělat nemusí.

Každý zákazník je pro nás důležitý

Vůbec nezáleží na tom, zda realizujeme drobnou zakázku nebo velkou objednávku. Vaše spokojenost je pro nás prvořadá vždy. Díky tomuto přístupu jsme už několikrát obdrželi certifikáty spolehlivé firmy. 

Máme své zákazníky po celé České republice, ale i v zahraničí. Přidáte se k nim?

Potřebujete poradit?

Nezávazná poptávka / dotaz

+420

Informace, které Vám předáváme, zpracováváme podle Zásad ochrany osobních údajů.

Tato stránka je chráněná pomocí reCAPTCHA - Google Ochrana soukromí a Smluvní podmínky


Showroom

MO-BY, s.r.o.
Picassova 1081/5
104 00 Praha 10

Otevírací doba
Po - Čt8:00 - 16: 00
8:00 - 12: 00